Author Topic: Yeni İPhone İçin Lansman Tarihi Belli Oldu  (Read 3825 times)

batuhan

  • Guest
Yeni İPhone İçin Lansman Tarihi Belli Oldu
« on: August 11, 2016, 03:07:31 PM »
Yılın en çok merak edilen telefonlardan biri olan Apple’ın yeni telefonu iPhone 7’nin gösterim tarihi belli oldu.
Bu ayın başlarında akıllı telefon pazarının lideri Samsung, en yeni akıllı telefonu Galaxy Note 7’yi tanıtmıştı. Kısa sürede ön sipariş rekorları kırmayı başaran Samsung’un Note 7’sinden sonra üst segmentte gözler Apple’a çevrildi.
Apple’ın bu yılki yıldızı iPhone 7’nin uzun süredir merak edilen iPhone 7, Eylül ayında tanıtılacağı konuşuluyordu. Bloomberg’in Apple editörü Mark Gurman, bugün hazırladığı içerikte iPhone ailesinin yeni üyesi iPhone 7’nin 7 Eylül 2016 tarihinde tanıtılacağını belirtti.
Uzun süredir ortaya çıkan sızıntılarla artık iPhone 7’nin tanıtım etkinliği aynı zamanda Sony’nin yeni oyun konsolu PlayStation Neo’nun tanıtım etkinliğiyle aynı güne denk geliyor.Note 7’yi En çok Zorlayacak Rakibi Yolda!
Çıktığından beri Samsung’un Galaxy Note 7 ile çok başarılı bir cihaz ortaya koyduğunu kabul edecek olursak bu yılın kalan döneminde özellikle iPhone 7 Plus ve Galaxy Note 7 cihazları arasında büyük bir çekişmeye tanık olacağız. Bakalım iPhone 7, iPhone  kullanıcıların beklentisine cevap vere bilecek mi?

« Last Edit: August 11, 2016, 03:15:19 PM by Aymet »