Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Topics - Aymet

Pages: [1] 2 3 ... 8
1
Teknolojik Gelişmeler / Facebook'dan Yeni Yenilikler
« on: August 19, 2016, 12:01:38 PM »
Facebook, Unity ile güçlerini birleştirerek oyun platformu konusunda Steamı geçmeyi hedefliyor.
Bir dönemler Facebook üzerinden oynanan oyunların sayısı bi hayli artmıştı. Zaten Facebook kullanan kişi sayısı almış başını gidiyor, bir de bu kişiler Facebook üzerinden oyun oynayınca sosyal medya devi epey bir gelir elde ediyordu. Ancak mobil oyunların ciddi bir sıçrayış yapması, Facebook'un oyun pazarındaki gelirini ciddi şekilde etkiledi.
İşte bu konuda etkili bir adım atmak isteyen Facebook, Steam'e rakip olabileceği yeni bir masaüstü oyun platformu kurmaya hazırlanıyor. Bu platform konusunda Facebook'un arkasındaki güç ise Unity olacak.
Standart Facebook oyunlarının yanı sıra iOS ve Android için oyunların da bulunacağı platformda Unity sayesinde Steam'de görmeye alıştığımız üst seviye oyunlar da bulunacak. Farklı kategorilerde pek çok oyunun bulunacağı platformun en büyük özelliği -ve rakiplerine göre avantajı- ise geliştiricilere açık olması Bu sayede geliştiriciler hem Facebook'un, hem de Unity'nin oyun geliştirme araçlarını kullanarak platform için 2D, 3D, VR ya da AR sınıfında, kendi oyunları nı geliştirebilecek.


Bugünden başlayarak 31 Ağustos'a kadar geliştiriciler platformun alfa versiyonuna katılarak Unity 5.4 ile oyun geliştirme deneyimi yaşayabilecekler. Platformun ne zaman hazır olacağı konusunda ise henüz net bir bilgi yok.

KAYNAK : WEBTEKNO

2
Güvenlik - Security / Twitter, Hesapları Neden Kapattı!
« on: August 19, 2016, 11:33:54 AM »
Terörizmle en çok mücadele eden sosyal ağ platformlarından olan Twitter, geçtiğimiz Şubat ayından bu yana 235 bin hesabı kapattığını duyurdu.

Terörizm tüm dünyanın ortak sorunu ve hükümetlerle birlikte sosyal ağ platformlarının da bu anlamda üzerinde büyük bir sorumluluk var. Zira teröristlerin yalnızca sosyal ağ üzerinden değil, mobil uygulamalarla da birbirleriyle iletişime geçip terör propagandaları yaptığı biliniyor. Twitter, üzerine düşen görevi yerine getirdiğini açıklayarak geçtiğimiz Şubat ayından bu yana toplam 235 bin hesabı kapattığını duyurdu.
Bu 6 aylık süre içerisinde teröre destek veren hesapların sitede geçirdikleri sürenin ve takipçi sayılarının da gün geçtikçe azaldığı belirtiliyor. Ayrıca terör yanlısı hesapları ve içerikleri takip eden ekibin de giderek genişlediğini belirten Twitter, kapatılan hesapların başka isimlerle tekrar hesap açmasının önüne geçilme konusunda da büyük aşama kaydettiklerini açıkladı.2015 yılından bu yana engellenen hesapların oranında %80’lik bir artış yaşandığı belirtilirken, büyük çoğunluğunu terörle bağlantılı hesaplar olduğu açıklandı.


3
Teknolojik Gelişmeler / Intel Sistemi Joule Tanıttı
« on: August 19, 2016, 10:41:13 AM »
Intel bugün tasarımcıların güçlü bilgisayar görüş sistemleri için kolay ve ucuz prototipler üretmesine yardımcı olacak yeni çip modülü Joule’ü tanıttı.

Intel tarafından üretilip ve geliştirilen Joule küçük, güçlü ve bütün standartları güncel olan bir bilgisayar. Aynı zamanda güçlendirilmiş RealSense sensör teknolojine sahip. Bu teknoloji ile elektronik cihazlar görebiliyor, gördüklerini algılayabiliyor ve gerçek dünyadan veri toplayabiliyor.
San Francisco‘da düzenlenen Intel Developer Forum’da giyilebilir teknoloji üreten PivotHead, Joule sistemini kullanan bir güvenlik gözlüğü tanıttı. Bütün hesaplamalar Joule’de olduğu için gözlükler gerçek zamanlı analizler yapabiliyor.

Teknoloji devinin son zamanlarda bu tarz deneysel cihazlara yönelmesinin ardında çip üretiminde yer alan kökleri yatıyor. Şirketin şu anki en büyük amacı hem donanım hem de yazılım olarak drone, arttırılmış gerçeklik başlığı, VR başlığı, robot gibi yeni dalga işlem gücü olan cihazlar da var olabilmek.


KAYNAK : MİLLİYET

4
Teknolojik Gelişmeler / HB Ring ile Kalpten Kalbe Giden Cihazlar
« on: August 19, 2016, 10:02:33 AM »
The Touch Firmasının geliştirdiği ve Gerçek Zamanlı Kalp Atışı Yüzüğü Olan “HB Ring”, Sevdiklerinin Kalp Atışını Hissetmek İsteyenler İçin Ön Siparişe Sunuldu
Akıllı saatler, fitness bileklikleri ve VR Gözlükler gibi gelişmekte olan giyilebilir teknolojilerin arasına birbirinden ilgi çekici ürünler eklenmeye devam ediyor. Bunlardan bir tanesi olan ve yaklaşık 2,5 yıldır geliştirilen The Touch firmasının ürünü HB Ring, Ağustos ayı itibariyle ön sipariş ile tüketicilerin beğenisine sunuldu. İşin ilginç yanı ise, HB Ring‘ in 18K Altın Kaplama olan modelinin Kasım 2016 tarihinde teslim edilmek üzere sadece 50 adet sipariş alınıyor olması. Paslanmaz çelik olarak üretilen diğer modeli ise, yalnızca 1000 adet siparişi kabul edebilmekte. Paslanmaz çelik modelin teslimatının ise, en geç yıl sonu yapılması planlanıyor.
Teknik Özellikleri
HB Ring’ in teknik özelliklerine değinecek olursak, basit bir mantık ile Bluetooth teknolojisini kullanarak bağlantı sağlamakta olan ürün için akıllı telefonunuzla iletişim kurmanız gerekiyor. Bunun için ise, Apple kullanıcılarının App Store, Android kullanıcılarının ise, Google Play Store‘ dan HB Ring için yazılmış olan özel uygulamayı indirmeleri yeterli.


5
Teknolojik Gelişmeler / Samsung 32 TB'ı minik diske sığdırdı!
« on: August 18, 2016, 03:05:10 PM »
Samsung, bir zamanlar imkansız gibi görüneni gerçek yaptı; 32TB'ı 2.5 inç'lik SSD'te sığdırdı.


Samsung, bir zamanlar imkansız gibi görüneni gerçek yaptı; 32TB'ı 2.5 inç'lik SSD'te sığdırdı.
Samsung'un hali hazırda 1 TB boyuta sahip bir SSD'si var. Portable SSD T3 adıyla bilinen bu SSD'yi hatırlarsanız biz de daha önce incelemiştik. Ancak yakında yeni bir model daha gelecek gibi ve çok daha geniş kapasiteli olanı...

Samsung depolama teknolojileri konusunda çok hızlı davranıyor. Bu defa 32 TB'lık bir SSD ile bir kez daha sahne alan Güney Koreli şirket, bu kapasiteyi 2.5 inç form faktöründe sunmasıyla da takdiri hak ediyor.
Samsung'un geliştirdiği 32 TB kapasiteli 2.5 inçlik SSD'si elbette depolama teknolojisi olarak V-NAND kullanıyor. V-NAND teknolojisiyle çok geniş kapasiteleri, küçük boyutlara sığdırmayı mümkün kılan Samsung, 32 TB Serial Attached SCSI SSD (SAS) ile bu konudaki başarısını bir kez daha gösteriyor. Bu konuda 15,36 TB'lık kapasiteli PM1633a SCSI SSD'siyle bu sene zaten liderliği elinde tutan Samsung'un, 32 TB'lık diski 2017 yılında seri üretime geçirmesi bekleniyor.

6
Teknolojik Gelişmeler / Nokia Android telefonuyla geri dönüyor!
« on: August 18, 2016, 03:02:35 PM »
Bir dönemin efsanesi Nokia, bu yıl Android telefonlarıyla tekrar telefon pazarına geri döneceğini açıkladı.


Akıllı telefonlarla tanışmadığımız dönemdeki en başarılı üreticilerden Nokia, Android trenini kaçırdıktan sonra Microsoft ile anlaşma yaparak Nokia markalı Windows Phone ile çalışan akıllı telefonlar üretmeye başlamış, daha sonra mobil departmanın tamamen Microsoft’a devretmişti.Nokia’nın Microsoft’a satılmasının ardından şirket yapılan anlaşma gereği bir süre tekrar akıllı telefon pazarında yer alamayacaktı. Bu anlaşmanın bitiş tarihi yaklaştıkça Nokia’nın Android telefonlarından haberler geliyordu. Şirket beklenen haberi vererek resmi olarak telefon sektörüne geri döndüklerini açıkladı.
Nokia Çin ekibinden Mike Wang, bu yılın son çeyreğinde Android işletim sistemiyle çalışan Nokia markalı akıllı telefonlarını tanıtacaklarını onayladı.

Bugüne kadar ortaya çıkan sızıntılarda Nokia’nın toplam 4 farklı model üzerine çalıştığı biliniyordu. Son bilgilere göre şirket, bu yıl sonuna kadar iki modelini tanıtacak ve diğer iki modelini ise 2017’nin başlarında tanıtacak.
Bakalım Nokia uzun bir aradan sonra tekrar eski gücünü yakalayabilecek mi?

7
Teknolojik Gelişmeler / Karşınızda Kablosuz Ses Sistemi: ONEaudio
« on: August 18, 2016, 03:00:16 PM »
Birbirine geçmiş, çözülmesi başlı başına dert olan ses sistemlerinden sıkıldıysanız bu ürün tam size göre.
Elektronik cihaların en büyük sıkıntılarından biri kabloları. Mobil cihazlarda bu durum yavaş yavaş ortadan kalkıyor, kablosuz platformlar vb şeylerin sayısı artıyor ancak aynı durum evlerimizde kullandığımız diğer cihazlarımız için geçerli değil. Neyse ki arada birkaç tane yaratıcı çözüm çıkıyor.

ONEaudio da bunlardan biri. Tamamen kablosuz bir ses sistemi olan ONEaudio, ONEsurround adlı sistem sayesinde herhangi bir kablo olmadan, kaliteli şekilde ses vermeyi başarmakta.


WiFi ya da Bluetooth gibi sistemlerden ziyade 1,9GHZ frekansta çalışan DECT kanalını kullanan ONEaudio, bu sistem sayesinde 50 metreye kadar ses iletimini başarılı şekilde elde ediyor. Çevrede bulunan kablosuz ağlardan etkilenmeyen DECT, WiFi modemlere göre de 10 kat daha az radyasyon yaymakta.
Micro, Mini, Medi ve Classic olmak üzere dört farklı boyutlara sahip olan ONEaudio ile toplam 16 farklı hoparlöre kadar genişletilebilir ses sistemleri kurubilmekte. Her bir

8
Dün duyduğumuz internet ve cep telefonlarına gelecek ek vergi haberinin ardından Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’ndan bir açıklama geldi.
Dün duyduğumuz internette paylaşılan haberlere göre, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın belediyelere ekstra gelir modeli sağlamak adına yasa değişikliği taslağı hazırladığı ve cep telefonlarından - internet faturası üzerinden %1’lik belediye vergisi alınacağı belirtilmişti. Belediyelere yıllık 40 milyar TL’lik kaynak sağlaması hedeflenen bu sözde taslak hakkında bir açıklama yapan Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, vatandaşlara ek yük getirecek bir çalışma içerisinde olmadıklarını açıkladı.
Bakanlıktan konuyla ilgili yapılan açıklamanın tamamı şu şekilde: "Söz konusu haberlerde yer alan cep telefonu, internet ve doğalgazdan belediyelerce yüzde 1 ek vergi alınacağı yönündeki haber belediyelerin taleplerinden ibaret olup, Bakanlığımızca vatandaşlarımıza ek yük getirecek bir çalışma ve düzenleme söz konusu değildir."oldu.


9
Sanal gerçeklik sektörünün son üyesi yeni VR gözlüğü ile Intel oldu.

Yavaş yavaş gelişmekte olan ve gelecek potansiyeli en fazla olan sektörlerden biri konumundaki sanal gerçekliğe eklenen son şirket Intel oldu. Geliştiriciler için düzenlenen konferansta Intel, yeni ve üst düzey VR cihazıProject Alloy'u tanıttı.
Oculus Rift, HTC Vive ve PlayStation VR gibi VR gözlüklerine rakip olmaya hazırlanan Project Alloy'un oldukça önemli bir özelliği bulunmakta; herhangi bir cihaza ihtiyaç duymaması. Yani Project Alloy, tamamen bağımız ve kablosuz bir VR gözlüğü.

Oculus Rift, HTC Vive ve PlayStation VR gibi VR gözlüklerine rakip olmaya hazırlanan Project Alloy'un oldukça önemli bir özelliği bulunmakta; herhangi bir cihaza ihtiyaç duymaması. Yani Project Alloy, tamamen bağımız ve kablosuz bir VR gözlüğü.


Herhangi bir PC bağlantısı, cep telefonu ya da benzeri bir cihaza ihtiyaç duymayan Alloy, kendi işlemcisi ve piline sahip. Üstelik Project Alloy sanal gerçekliğin yanında arttırılmış gerçeklik sistemine de sahip. İçinde bulunduğu odayı 3D olarak tarayarak analiz eden Alloy, derinlik sensörleri sayesinde kullanan kişinin el hareketlerini de başarılı bir şekilde algılayabilmekte.


Windows ile ortak çalışma yürüten Intel, VR gözlüğünde Windows Holographic işletim sistemini kullanacak. Bu sayede Project Alloy, geliştiricilerin rahatlıkla uygulama geliştirebilecekleri bir sistem olacak. Açık kaynaklı olarak sunulacak olan Alloy, bu sayede ciddi bir potansiyele de sahip olacak. Bu arada Windows Holographic'in Hololens'de de bulunduğunu belirtelim.
2017'nin ikinci yarısında görücüye çıkacak olan Intel Project Alloy VR cihazı, şimdiden merak uyandırmatadır.


10
1989 yılından beri Türkiye piyasasında söz sahibi olan teknoloji şirketlerinden Başarı Elektronik, tam bir fiyat performans canavarı KAAN N1 adındaki akıllı telefonunu tanıttı. Yıllarca Çin, Hindistan ve ABD’deki yerel mobil üretici şirketlerin ürünlerine gıpta ederek bakıp ‘keşke ülkemizde de alternatif çözümler olsa’ diye iç geçiriyorduk. Nihayet hem fiyatı, hem tasarımı hem de özellikleriyle Türkiye pazarına yeni bir soluk getirecekKAAN N1 adındaki akıllı telefon modelinin duyurusu gerçekleştirildi. 30 yıldır mobil telefon distribütörlüğü yapan Başarı Elektronik’e ait KAAN N1, özelliklerine göre gayet makul sayılabilecek bir fiyatla satışa sunulacak.
Komple metal gövdeye sahip olan KAAN N1, 5.5 inç büyüklüğünde ve Full HD IPS ekrana sahip. Android 6.0 Marshmallow işletim sisteminin çalıştıracağı cihazda, 2GHz saat hızında çalışan 8 çekirdekli MediaTek MT6755 işlemci olacak. Grafik işlemcisi ise ARM Mali-T860 MP2.
RAM’ine geldiğimizde gerçekten de şaşırdığımı söylemeliyim. Zira 2 GB de olsa asla sırıtmayacak cihazın RAM’i 3 GB olacak. Dahili hafıza alanı 32 GB olan KAAN N1’de 128 GB’a kadar genişletilebilir microSD desteği yer alıyor.


Çift flaşlı ve otomatik odaklanma özelliklerine sahip 13 MP çözünürlüğünde arka kamerası olan cihazın ön kamerası ise 8 MP olacak. 154.5 x 76.8 x 7.3 mm boyutlarına ve 165 gram ağırlığa sahip KAAN N1’de ayrıca parmak izi sensörü ve 4.5G bağlantı desteği de yer alacak.3000mAh bataryası bulunan KAAN N1’in fiyatı ise gayet makul: 1099 TL.

Satışa ne zaman sunulacağı konusunda henüz bir bilgi yok fakat yakın bir zamanda satışa sunulacağını tahmin ediliyor.

11
Microsoft'un HoloLens'e dahil edeceği yeni projesi, Windows işletim sitemli bir  bilgisayarı gözlerinizin önüne getiriyor.
Bilim Kurgu filmlerindeki İstediğiniz yerde, istediğiniz boyutta hatta istediğiniz şekilde gözünüzün önünde aniden bir bilgisayar ekranı beliriyor ve bu ekranı hem sesli komutlarla hem de el hareketleriyle kontrol edeblen hologram bilgisayarlar Microsoft'unWindows Holographic projesi sayesinde gerçek oluyor.
Bildiğiniz üzere teknoloji devi Microsoft, birkaç yıldır arttırılmış gerçeklik ve sanal gerçeklik teknolojilerini birleştiren gözlüğü HoloLens üzerinde çalışmalarını sürdürüyor. Sadece hayal edilen şeyleri HoloLens ile gerçeğe dönüştüren şirket, HoloLens'i yakın zamanda tüketiciler için de satışa sunmayı planlarken 2016 Intel Geliştirici Forumu'nda HoloLens ile ilgili bir haber geldi.


Microsoft'tan Terry Myerson'ın IDF 2016'da yaptığı açıklamaya göre Microsoft, tabletleri ve telefonları gerçek anlamda bir bilgisayara dönüştürmeye çalıştığı gibi benzeri bir amacı Microsoft HoloLens projesinde de uygulayacak.
Önümüzdeki yıl HoloLens'e dahil edilmesi planlanan Windows Holographic sayesinde Windows işletim sistemi, hologram gibi artık gözlerimizin önünde olacak. Tam anlamıyla hologram bilgisayar deneyimini yaşayabileceğiniz Windows Holographic, tam anlamıyla masaüstü bilgisayarlardaki Windows gibi çalışacak. Tabii her ne kadar hologram desek de sadece HoloLens'i takan kişi bu hologramı görebileceği için görüntü aslında ekran üzerinde oluşturuluyor, yani bilim kurgu filmlerindeki mucizeden hala biraz daha uzağız.
Şimdiden onlarca kişiyi heyecanlandıran bu projenin tam olarak ne zaman hayata geçirileceği bilinmiyor.
Haberimizdeki resim Microsoft HoloLens cihazına aittir, şimdilik Windows Holographic projesine ilişkin bir görüntü bulunmuyor.


12
BTK, 15 Temmuz’daki darbe girişiminin ardından ciddi sonuçlara yol açabilecek numara kopyalama yöntemi CLI sisteminin çözülmesi için
GSM operatörlerine 3 ay süre tanıdı.

Başbakan Binali Yıldırım’ın yaptığı bir toplantı esnasında Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek’in telefonu çalmış ve ekranında görünen ‘Başbakan arıyor’ yazısının doğru olmadığı ortaya çıkmıştı. Bunun ilk olarak siber saldırı ya da dolandırıcıların kullandığı CLI (Aranan Hat Bilgisi) manipülasyonu, yani numara kopyalama ihtilam olabileceği düşünülmüştü. Daha sonra Şimşek’in Hazine’nin numarasını bir hata sonucu ‘Başbakan’ olarak kaydettiği ortaya çıkmıştı. Bu durum, CLI manipülasyonunun ne gibi tehlikelere yol açabileceğini açık bir şekilde gösterdi. Dolandırıcıların sıklıkla kullandığı bu sistemin ardından BTK harekete geçti ve CLI kullanımına ilişkin bazı düzenlemeler yaptı. Bu düzenlemeler GSM operatörlerine bildirildi ve gerekli altyapıların kurulması yönünde görüşmeler yapıldı.
GSM operatörleri, altyapılarını belirlenen sisteme göre kurabilmeleri için 1 yıllık süre istediler. BTK ise altyapının en geç 3 ay içerisinde tamamlanmasını şart koştu. Zira konu sadece dolandırıcılık değil, arkasında büyük bir güvenlik meselesi de var. Örneğin hava kuvvetleri komutanını arayan başbakan, ‘Şurayı vurun’ diye bir emir verebilir. Aranan komutan, telefonda başbakanın aradığını görse de aslında arayan başka bir numara veya başka bir kişi olabilir. Örneğin darbe yanlısı ya da kötü niyetli başka kişiler.
Sonuç olarak konu gerçekten ciddi ve GSM operatörleri eminim ki 3 ay içerisinde bu altyapıyı kurmak için ellerinden gelen tüm gayreti gösterecekler.13
Google, tüm sohbet uygulamalara yeni rakip sunuyor...
Birkaç ay önce düzenlenen Google I/O etkinliğinde duyurusu yapılan Google'ın yeni görüntülü sohbet uygulaması Google Duo, dünya genelinde resmi olarak Play Store'a giriş yaptı.
Hali hazırdaki sosyal medya uygulamalarından sıkıldıysanız Google Duo, sunduğu sistem ile aradığınız kan olabilir. Oldukça basit bir arayüze, dolayısıyla da basit bir kullanıma sahip olan Google Duo'yu açtığınızda direkt olarak istediğiniz arakadaşınız ile görüntülü konuşma yapabilmektesiniz
Uygulamanın şöyle bir özelliği de var; sizi arayan kişinin görüntüsü, siz aramayı kabul etmeseniz de size gözükmekte. Yani kimin aradığını ve o sırada ne yaptığını görebiliyorsunuz.
Google Duo dünya genelinde resmi olarak sunuldu dedik ancak şu an için uygulamayı indirmek mümkün değil. Yine de uygulama ülkemizde kullanıma sunulduğunda haberdar olmak için Play Store üzerinden ön kayıt yapmanız mümkün.14
Teknolojik Gelişmeler / ABD’den Uzayda İlginç Plan!
« on: August 15, 2016, 03:50:19 PM »
ABD Hava Kuvvetleri, yakın zamanda gökyüzünde plazma bombası patlatma gibi bir planlarının olduğunu açıkladı. ABD Hava Kuvvetleri bu eylemi hangi amaçla yapacak?


Radyo yoluyla gerçekleştirilen iletişimler askeri operasyonlar açısından en zayıf noktalardan biri olarak betimlenmiştir.
Askeri operasyonların gerçekleştirilme aşamasında bir istihbarat görevi gören radyo iletişimini sağlayan uydular, hassas harekatların ifşasında olumsuz bir nitelik barındırmıştır.
ABD Hava Kuvvetleri ise söz konusu duruma bir önlem niteliğinde bir çözüm geliştirmeyi planlıyor. ABD, radyo iletişim kanallarını kesmek amacıyla gökyüzündeki uyduları plazma bombalarıyla imha edecek.

15
Güvenlik - Security / Microsoft'un başı Secure Boot'la dertte!
« on: August 15, 2016, 03:47:47 PM »
Microsoft, Windows'un önemli bir bileşeni olan Secure Boot'ta tespit edilen güvenlik açığını bir türlü kapatamıyor!


Yazılım devi Microsoft'un başı bugünlerde Secure Boot'la ilgili bazı sorunlardan dolayı dertte. Firmanın en iyi korunan güvenlik özelliklerinden biri olan Secure Boot'un güvenlik duvarının bazı hacker'lar tarafından kırılmasının ardından buradaki güvenlik açığının bir yamayla da kapatılamayabileceği ortaya çıktı.

Bir grup hacker'ın; ya da firmanın tarafında oldukları için daha doğru bir tabirle bir grup güvenlik araştırmacısının keşfettiği üzere Windows sistemlerinde yapılan değişikliklerin ardından bu sistemlerin artık çok daha az güvenli bir halde olduğu belirtiliyor.
Neowin'de yer alan habere göre Microsoft'un Secure Boot uygulamasını adeta mahvettiği ve araştırmacıları bu güvenlik özelliğini devre dışı bırakarak farklı işletim sistemlerini ya da zararlı rootkit'leri yükleyebildikleri anlaşıldı.Microsoft, geçtiğimiz MS16-094 kodlu bir yamayla bu açığı kapatmaya çalışsa da bu hamle işe yaramadı. Bu ay yayınlanan MS16-100 koldu yeni bir yama da açığı tamamen kapatmakta etkisiz kaldı. Firmanın Eylül ayında meseleyi tamamen çözmek adına üçüncü bir yama yayınlaması bekleniyor.


Pages: [1] 2 3 ... 8