Author Topic: HB Ring ile Kalpten Kalbe Giden Cihazlar  (Read 1729 times)

batuhan

  • Guest
HB Ring ile Kalpten Kalbe Giden Cihazlar
« on: August 19, 2016, 10:02:33 AM »
The Touch Firmasının geliştirdiği ve Gerçek Zamanlı Kalp Atışı Yüzüğü Olan “HB Ring”, Sevdiklerinin Kalp Atışını Hissetmek İsteyenler İçin Ön Siparişe Sunuldu
Akıllı saatler, fitness bileklikleri ve VR Gözlükler gibi gelişmekte olan giyilebilir teknolojilerin arasına birbirinden ilgi çekici ürünler eklenmeye devam ediyor. Bunlardan bir tanesi olan ve yaklaşık 2,5 yıldır geliştirilen The Touch firmasının ürünü HB Ring, Ağustos ayı itibariyle ön sipariş ile tüketicilerin beğenisine sunuldu. İşin ilginç yanı ise, HB Ring‘ in 18K Altın Kaplama olan modelinin Kasım 2016 tarihinde teslim edilmek üzere sadece 50 adet sipariş alınıyor olması. Paslanmaz çelik olarak üretilen diğer modeli ise, yalnızca 1000 adet siparişi kabul edebilmekte. Paslanmaz çelik modelin teslimatının ise, en geç yıl sonu yapılması planlanıyor.
Teknik Özellikleri
HB Ring’ in teknik özelliklerine değinecek olursak, basit bir mantık ile Bluetooth teknolojisini kullanarak bağlantı sağlamakta olan ürün için akıllı telefonunuzla iletişim kurmanız gerekiyor. Bunun için ise, Apple kullanıcılarının App Store, Android kullanıcılarının ise, Google Play Store‘ dan HB Ring için yazılmış olan özel uygulamayı indirmeleri yeterli.

« Last Edit: August 19, 2016, 10:04:34 AM by Aymet »